Čokoláda Domori Apurímac Perú 72% horká (pecky) 1 kg / sáčok alu

Kód: MOI-DOM7222-1
€32,59 / ks

Detailné informácie

Podrobný popis

Jedinečná rad čokolád Single Origin, ktorá je unikátna vďaka pôvodu kakaa, z ktorého je vyrobená a pôvodného typu kakaovníka (aromatique jemného). Svet čokolády sa vrátil k pôvodným druhom kakaa pre ich nezameniteľné vlastnosti.
Ihneď pocítite rozdiel chuti, pretože kakao je extrémne, až nezvyčajne jemné, kvalitné, ušľachtilé a vzácne. Každý druh kakaa z tejto rady má svoje špecifické arómu podľa pôdy, z ktorej vyrástol. Nechajte unášať svoje zmysly vôňami a chuťami z rozmanitých krajín, ako je Venezuela, Peru, Madagaskar, Ekvádor, Kolumbia a Tanzánie.
- Kakao z Južného Peru (údolia Apurimac), odkiaľ pochádza druh kakaa Trinitario, je hybrid vyšľachtený v roku 1991. Je typické veľmi jemnú a lahodnou chuťou, príjemne kyslastú s tónmi kvetov, karamelu a zamatové smotany. Domori používa tie najvyberanejšie suroviny, ako je pôvodný kakao a trstinový cukor.

Zloženie: Kakao 72%, trstinový cukor, sójový lecitín. Bez akýchkoľvek ďalších prímesí.
Výrobok neobsahuje geneticky modifikované organizmy.
Temperácia je poslednou fázou spracovania kakaovej hmoty. Čokoláda sa roztaví pri teplote až 55 ° C, potom sa ochladí na 28/29 ° C a znovu zľahka zahreje.
Týmto procesom sa ustáli štruktúra kakaového masla v čokoláde. Teplota temperácia: 31-32 ° C.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz